wersja polska english version European Union آذربايجان ديلی беларуская мова български език 中国的 hrvatski jezik Čeština et-eesti keel suomi  ქართული ენა magyar nyelv עִבְרִית Қазақтар Kirgistan latviešu valoda lietuvių kalba limba moldovenească limba română  Slovak slovenščina Tadżykistan Türkçe Turkmenistan Українська мова Uzbekistan english version watykan

Kosztorysant (nr ref. K_07.09_Bydgoszcz_B)

RYNEK PRACY

Oferujemy:
komórka w miarę potrzeb, profesjonalne narzędzia pracy
studia i szkolenia w miarę potrzeb
elastyczne godziny pracy 7:00-8.00
kadra zarządzająca zna każdego pracownika, pełna elastyczność w zakresie indywidualnych potrzeb pracowników
fundusz socjalny

Kwalifikacje:
Znajomość programu NORMA i innych programów wspierających kosztorysowanie
Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych min. 5 lat
znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Obowiązki:
Kosztorysowanie instalacji satinarnych w zakresie instalacji wody lodowej,
ciepła technologicznego, c.o. i kotłowni
wstępna weryfikacja projektów
Sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych
kompletowanie ofert

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres Agencji Personalnej PGB Human Resources k.tymosz@pgbhr.com

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i numer referencyjny.

Prosimy również o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Warszawa, mail: sip@forinpol.pl

               Projekt i wykonanie: infodynamika@interia.pl                                                                                                         Copyright © by INFODYNAMIKA 2010