ARTE-SANIGORSKA


MENU

 
GŁÓWNA

 

GRAŻYNA EWA SANIGÓRSKA
 

OFERTA
 

GALERIA
 

KONTAKT
 

LINKI
 

                 
                                         OFERTA


PORTRET POLAKÓW I OJCZYZNY W OBRAZACH I RZEŻBACH  Z UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA INSPIRACJI DUCHA ŚWIĘTEGO DO KAŻDEGO RODZAJU TWÓRCZOŚCI I NAUKI JAKO CZĘŚĆ CYKLU "WIECZNIE O CZŁOWIEKU I JEGO WARTOŚCIACH"

  Celem mojej twórczości  jest ukazanie źródła budowania człowieczeństwa w oparciu o najwyższe wartości etyczne i uczuciowe. Pragnę  podkreślić misję i świadomość ukierunkowania istoty ludzkiej na Krolestwo Boże. Pragnę dać przesłanie tej idei i wartości duchowych w życiu wszystkich ludzi, aby współpracując z Bogiem dążyli do najwyższego rozwoju.
    
Od 1978 roku twórczość, plenery i wystawy prowadzę równolegle z warsztatami artystycznymi dla dzieci i dorosłych "Jesteśmy Dziećmi Jednego Ojca". Studia w dziedzinach rzeźby, malarstwa i rysunku oraz dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie 1981 -1986. Obrazy i rzeźby Grażyny Sanigórskiej są pełne ducha, romantycznej  ekspresji i humanizmu. Większość to psychologiczny portret i tematyka sakralna. Dzieła znajdują się w zbiorach prywatnych oraz kościelnych w Polsce i Europie. Kilkadziesiąt prac podarowano na aukcje charytatywne.

Malarstwo olejne, PORTRET, rysunki, kopie, pejzarz, projekty, aranżacje wnętrz. Rzeźba - kompozycje figuralne, brąz, drewno, kamionka mrozoodporna.
 

ZAMÓW DZIEŁO TEL. +48 503 729 430


DZIEŁA I KOPIE KOLEKCJONERSKIE Z EKSPOZYCJI SĄ PRZEZNACZONE DO ZAKUPU. KIERUJĘ UWAGĘ NA WARTOŚĆ INWESTYCYJNĄ DZIEŁ Z AUTORSKIEJ KOLEKCJI SZTUKI. PROPONI
UJĘ WSPÓŁPRACĘ I WZAJEMNĄ PROMOCJĘ Z MARSZANDAMI SZTUKI I SPONSORAMI W CELU ROZWOJU POLSKIEJ KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ I EWANGELIZACJI.